Damska Bluza Smartwool PhD HyFi Full Zip 370
Damska Bluza Smartwool PhD HyFi Full Zip 370
Damska Bluza Smartwool PhD HyFi Full Zip 370
Damska Bluza Smartwool PhD HyFi Full Zip 370
Damska Bluza Smartwool PhD HyFi Full Zip 370
Damska Bluza Smartwool PhD HyFi Full Zip 370
Damska Bluza Smartwool PhD HyFi Full Zip 370
Damska Bluza Smartwool PhD HyFi Full Zip 370

Damska Bluza Smartwool PhD HyFi Full Zip 370

  • Damska bluza z kapturem o anatomicznym kroju dopasowującym się do sylwetki bez krępowania ruchów. Women's PhD HyFi Full Zip Hoody zapewnia podwójna ochronę podbródka.
699,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Rozmiar
Możesz kupić także poprzez:
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy

Damska bluza z kapturem o anatomicznym kroju dopasowującym się do sylwetki bez krępowania ruchów. Women's PhD HyFi Full Zip Hoody zapewnia podwójna ochronę podbródka: suwak jest lekko przesunięty na bok i wyposażony w ochraniacz. Trzy zapinane kieszenie zmieszczą potrzebne drobiazgi, a wyprofilowany kaptur idealnie leży pod kaskiem.
Bluza jest wykonana z materiału HyFi Double Jersey – to połączenie wełny Merino i nylonu jest gwarancją tego, co najlepsze. Ciepło, kontrola wilgoci, oddychalność i komfort, który daje Twojej skórze tylko wełna Merino idzie w parze z niesłychaną wytrzymałością i ochroną przed wiatrem, które zapewnia z kolei nylon.


Women's PhD HyFi Full Zip Hoody należy do serii Smartwool TML stanowiącą drugą warstwę odzieży tej firmy. System warstwowy oferuje idealnie uzupełniającą się odzież dla pełnego komfortu – środkowa warstwa kontynuuje procesy zapoczątkowane przez warstwę podstawową: wspomaga regulację temperatury i kontrolę brzydkich zapachów. Co jednak najważniejsze, skutecznie odprowadza wilgoć powstającą w trakcie wysiłku Pot w postaci pary wodnej wydostaje się na zewnątrz, unikamy więc nieprzyjemnego uczucia zapocenia odzieży.
Bluzy z serii Smartwool TML są niezastąpione podczas treningu, na nartach czy rowerze, czyli wszędzie tam, gdzie pełny komfort zapewni tylko dobrze oddychająca odzież. Wtedy nawet najintensywniejsze ćwiczenia zmieniają się w świetną zabawę.


Specyfikacja:
•  Krój Semi-Form Fit;
• Materiał HyFi Double Jersey;
•  Wyprofilowany, gładko wykończony kaptur;
•  Lekko przesunięty suwak z ochraniaczem podbródka;
• Zapinane kieszenie na z wykończeniem Durawelt®;
• Rękawy z wyprofilowanymi łokciami, otworami na kciuki i gładko wykończonymi szwami na mankietach;
• Logo na lewym mankiecie;
• Gramatura: 370gm/m2
• Skład: 64% Wełna Merino, 36% Nylon;
• Dostępne kolory:
  001 – Black, 022 – Arctic Blue;
• Rozmiary: XS, S, M, L

Płeć
Kobieta
Nie możesz znaleźć niezbędnych informacji ? Masz pytania?Zadaj pytanie, a my odpowiemy niezwłocznie.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixel