Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Canada Goose

 

Z dumą produkowane w Kandzie od 1957


          Ze względu  na utrzymanie najwyższej jakości i sprostanie wysokim wymaganiom klientów 100%  produktów Canada Goose wytwarzanych jest w Kanadzie. Zimno, śnieg, mroźny wiatr to część życia Kanadyjczyków, część ich narodowej tożsamości, oni  też najlepiej potrafią osądzić czy produkt sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Produkcja w kraju gdzie, narodził się pomysł szycia wysokiej jakości odzieży zimowej, jest obietnicą daną klientom, że produkt, który otrzymają będzie spełniał ich oczekiwania.


                                                       canada goose 1

 

        Dlaczego uczestnicy arktycznych ekspedycji, podróżnicy, wymagający klienci z Ameryki i Europy  ufają Canada Goose? Jeśli Rolls-Royce uznać za najlepszy samochód, a torebki od Louis Vuitton za najbardziej pożądane przez kobiety na całym świecie, to najlepsze kurtki puchowe są produkowane przez Canda Goose.

 

 

 

 

Dlaczego puch?


       Puch to najlepszy na świecie izolator. Każda uncja (28gram) puchu ma około 2 milionów puszystych włókienek, które tworzą naturalne poduszki powietrzne tworzące naturalną izolację. Puch przy tym jest lżejszy i cieplejszy niż popularne obecnie syntetyczne ociepliny. Płaszcze i kurtki puchowe mogą służyć przez wiele lat.


                                                                                        canada goose puch

 

         Bardzo ważnym jest fakt, że puch stosowany przez Canada Goose jest ubocznym produktem przemysłu drobiowego i nie jest pobierany od żywych ptaków. Puch jest przebadany laboratoryjnie i posiada certyfikat poświadczający hipoalergiczność.


                                                                                         canada goose puch2

 

 

 

Dlaczego futro?


           Dla Canada Goose funkcjonalność jest najważniejsza. Kurtki są projektowane do użytkowania w najzimniejszych miejscach na ziemi, gdzie skóra twarzy może szybko ulec odmrożeniom. Futerko wokół kaptura nie pozwala na wpływanie zimnego powietrza to środka, a jednocześnie utrzymuje ciepło wokół twarzy. W trudnych zimowych warunkach naturalne futro nie jest najlepszym wyborem, jest jedynym wyborem. Sztuczne futro nie chroni tak dobrze jak futro z kojota.

 


                                                              Canada Goose futro

 

 

       Przed zimnem najlepiej chronią futra wilka i kojota. Do produkcji kurtek Canada Goose wybrano futro kojota ze względu na jego obfitość. W rzeczywistości kojot w wielu regionach Kanady jest uważany za szkodnika atakującego zwierzęta domowe, a często też zwierzęta innych gatunków, które są pod ścisłą ochroną. Przy nabywaniu futra przestrzegane są wszystkie procedury oraz wytyczne branżowe i regulacje rządowe.

 


                                             Canada Goose futro 2

 


        Poprzez zakup futra od sprawdzonych dostawców, firma Canda Goose wspiera społeczność kanadyjskiej Północy i jej sposób życia, mocno identyfikując się z jej wartościami głęboko opartymi na poszanowaniu i harmonii z naturą.
        Futro naturalne stosowane jest od pół wieku i nie wynika z mody, a wyłącznie z przekonania, że jest niezastąpionym elementem odzieży przeznaczonej na ekstremalne warunki pogodowe. Jednocześnie  firma Canada Goose zdaje sobie sprawę, że noszenie futer jest indywidualnym wyborem. Produkowane są m.in kamizelki bez futra, które są lżejsze i przeznaczone na bardziej umiarkowany klimat oraz do ćwiczeń tlenowych.

 

 

 

Thermal Experience Index (TEI)

 
         Canada Goose opracowała Thermal Experience Index (TEI) by pomóc klientowi wybrać najwłaściwszy pod względem termiki produkt.   W zależności   od   tego   czy   potrzebujesz   lekkiej   kurtki   do   aktywnego wypoczynku   czy   parka   w   najzimniejsze   regiony   kuli   ziemskiej   ten pięciostopniowy system ma pomóc w dokonaniu właściwego wyboru.
        Należy jednak pamiętać, że każdy z nas ma inną termikę i jeśli jesteśmy mało odporni na zimno musimy to wziąć pod uwagę. Stosując powyższe rekomendacje dotyczące temperatury należy wziąć pod uwagę to w jakich warunkach będziemy przebywać, poziom nawilżenia naszego organizmu, ilość snu i poziom aktywności.

 

 

                                                     Canada Goose TEI

 

1. Lekkie kurtki do aktywnego wypoczynku.
2. Odzież do wszechstronnego użytkowania, dająca podstawowe ciepło.
3. Produkty do codziennego użytkowania, zapewniające doskonałą termikę.
4. Inspirowane Arktyką i przeznaczone do użytkowania w trudnych warunkach.
5. Wypełnienie testowane w najtrudniejszych warunkach na Ziemi.

 

 

 

 

Produkty firmy Canada Goose można znaleźć tutaj.

 

 


 

 

 


pixelpixel