Czujnik biegu GPS Coros RUN POD 2
COROS POD 2 to lekki, wodoodporny czujnik, który dostarcza dane o biegu na wyższym poziomie bezpośrednio z ruchu stopy lub ciała. Łączy się z zegarkiem COROS, aby zapewnić parametry treningu w czasie rzeczywistym, informacje po biegu i analizę formy biegu, dzięki czemu masz najistotniejsze informacje w trakcie i po biegu. COROS POD 2 rozwiązuje najczęstsze problemy technologii zegarków GPS, w tym opóźnienia danych, słaby sygnał, a także niedokładność w pomieszczeniach. Śledząc ruch bezpośrednio ze stopy, COROS POD 2 poprawia dokładność i czułość tempa, aby jeszcze dokładniej śledzić wydajność w każdej sytuacji.
Dzięki bezprzyciskowej automatycznej obsłudze i bezpiecznym opcjom mocowania na sznurowadła lub pasek możesz mieć pewność, że Twój COROS POD 2 będzie działał nawet podczas najbardziej ekstremalnego biegu. COROS POD 2 jest wyposażony w potężną baterię, która jest zbudowana tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki. Monitoruje 25 godzin ciągłej pracy lub 150 godzin całkowitej pracy z przenośną stacją dokującą do ładowania baterii.
Ważąc zaledwie 5,6 g, COROS POD 2 nawet nie zauważysz podczas treningu lub wyścigu. Urządzenie jest odporne na temperatury od -10°C do 60°C i jest wodoodporne do 3 ATM. COROS POD 2 jest wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz, w tym dwa klipsy do butów, silikonowy klips do paska, stację dokującą do ładowania, kabel ładujący USB-A do USB-C i kompaktowe etui.
Specyfikacja:
- Masa 5,6 g
- Wodoodporność 3 ATM (30 m)
- Łączność Bluetooth
- Materiał: polimer wzmocniony włóknem
- Żywotność baterii: 28 godzin biegu i 50 dni w trybie czuwania
- Zakres temperatury: -10 do 60 ℃
- Wydajność biegu
- Wysokościomierz barometryczny
- Termometr
- Kompas geomagnetyczny
- Akcelerometr
- Żyroskop
- Pomiar mocy
- Analiza mocy
- Balans L/P
- Wysokość kroku
- Współczynnik kroku
- Czas styku z podłożem
- Długość kroku
- Kadencja
COROS POD 2 kompatybilny jest z wszystkimi zegarkami COROS oprócz modelu PACE 1.
UWAGA:
- Otwarcie pudełka jak i zdjęcie plomb nie wyklucza odstąpienia od umowy
- Parowanie czujnika z innymi urządzeniami uruchamia proces rejestracji, tym samym wyklucza prawo do odstąpienia od umowy